Töötasapindade mõõdistamine

Töötasapinna valmistamiseks on vaja Teie köök või vannituba kõigepealt mõõdistada. Nordecos pakub kõikidele oma klientidele mõõdistusteenust. Meie teame, et iga millimeeter loeb, ning oskame igas olukorras võtta täpsed mõõdud, mis võimaldavad meil Teie töötasapinnad muretult paigaldada. Meil on kogemused erinevate köökide ning tasapinadega, kuhu kuulub lai valik klassikalisi materjale, sealhulgas keraamika, marmor, graniit, komposiit (kvartskivi) ja klaas, mida mõõdame ning paigaldame kööki või vannituppa, kaminale või aknalauale, büroosse või restorani. Samuti jääb kogu vastutus mõõtude võtmise eest meile, mis tähendab, et Teie ei pea võimalike mittesobivuste pärast mingil juhul muretsema.

Enne mõõdistamist lepib meie professionaalne mõõdistaja Teiega kokku mõõdistamise aja. Mõõdistamisel koostame ka projekti, mille käigus kaardistame kõik Teie soovid ja tingimused.

Nii tagame, et meie koostöö tulemusena valmib alati töötasapind, mille puhul on arvestatud kõikide Teie soovide ja vajadustega.

Vaata ka teisi teenuseid: