KKK

Teenindame Teid üle kogu Eesti (kaasa arvatud saared). 

Jah, erinevaid disaine leiate meie kodulehelt. Kui meie pildipangast midagi ei leidu, saate vaadata www.shutterstock.com fotosid või saatke meile oma foto.

Kuniks foto resolutsioon on piisav, saame printida kõike, mida soovite – fotod, erinevad kujundid, tekstid, kivi imitatsioonid, RAL kataloogi värvid jpm.

Enne töötasapinna või taustaklaasi mõõdistamist peaksid Teil olema kõik kapid paigaldatud. Kapid peavad olema oma lõplikus asukohas ja kinnitatud. Samuti peavad kõik kapid olema korrektselt joondatud ehk samale tasandile seatud. Mõõdistamise hetkeks võiks Teil valmis olla kavandatud ka valamu, pliidi, segisti ning pistikupesade asukohad. Taustaklaasi puhul peavad seinad olema viimistletud ja võimalikult sirged.

Jah. Paigaldusviisid

  • Punktkinnituste abil (dekoratiivpoltidega), soovitatav läbipaistva taustaklaasi puhul, võimalik kasutada ka värvitud ja disan taustaklaasi puhul.
  • Tagant ja äärtest silikoonimist saab kasutada värvitud ja disainklaasi puhul.

Taustaklaasi saab kinnitada dekoratiivpoltidega, tagant silikoonides, äärtest silikoonides või kasutades spetsiaalseid alumiiniumprofiile. Köögi tagaseina iseärasused ja materjal võivad teha ühe klaasi tüübi või kinnitusviisi sobivamaks kui teiseMõõdistamise käigus, saame anda nõu parima klaasi tüübi ning kinnitusviisi osas.

Ühe detaili pikkus võib olla kuni 3200mm (töötasapindade puhul kvartsist materjaliga tuleks arvestada maksimaalse pikkusega kuni 3000mm).

Me küll paigaldame valamud ja pliidid tasapindade sisse, kuid vee-, kanalisatsiooni- ja elektriühendusi me ei teosta.