Paigaldamine

Töötasapinna paigaldamine on protsess, mille käigus ühendatakse käsitööoskused, tehniline teadmine ja erialane väljaõpe, et tagada igas ruumis ideaalselt paigaldatud tasapinnad.

  • Meie paigaldusspetsialistid on hoolikalt valitud ja erialaselt välja õpetatud, et tagada iga projekti puhul parim võimalik tulemus.
  • Kasutame selleks ainult kõige sobivamaid tehnikaid.
  • Meil on kogemust rohkem kui 10 aastat. Meie kogemus hõlmab laia valikut klassikalisi materjale nagu keraamika, marmor, graniit ja komposiit (kvartskivi).
  • Oskame osavalt ümber käia Dekton, Silestone, Sensa ja teiste Cosentino brändidega ning võtame aktiivselt osa nende koolitustest.

Oleme paigaldanud töötasapindu köökidesse, vannitubadesse, kaminasimsile, aknalaudadele ning isegi büroodesse ja restoranidesse. Iga materjali paigaldus on tehtud suurima hoolikusega, et tagada vastupidavus, funktsionaalsus ja esteetiline ilu.

  • Me teame, et isegi kõige väiksem viga võib mõjutada lõpptulemuse kvaliteeti, seega teostatakse kõik paigaldustööd äärmise täpsuse ja meisterlikkusega.

paigaldamine

paigaldamine

  • Meie eesmärk on tagada, et paigaldusprotsess oleks võimalikult sujuv ja muretu.

Meie spetsialistid on pühendunud sellele, et teie visioon saaks reaalsuseks, ning nad on alati valmis kuulama teie soove ja vajadusi, et tagada lõpptulemuse vastavus teie ootustele.

Valides Nordecose, võite olla kindlad, et Teie köögi või muu ruumi töötasapind on paigaldatud parimate standardite järgi, ühendades endas nii funktsionaalsuse kui ka esteetilise ilu.

Võta meiega ühendust juba täna ja arutame läbi, kuidas saame Teie köögi mõõdistamisel ja paigaldusel abiks olla!