Garantii

Garantiiaeg

Nordecos pakub oma teenustele kaheaastast (2-aastast) garantiid, mis kinnitab meie kohustust pakkuda kvaliteetset teenust ja klientide rahulolu. Meie antud garantii hõlmab kõiki tootmisest või paigaldusest tulenevaid defekte, mida klient võib kahe aasta jooksul kohata. See tähendab, et kõik sellised puudused parandatakse Nordecose poolt tasuta, tagades, et teie investeering meie toodetesse ja teenustesse on kaitstud.

garantii

Garantii alla ei kuulu:

Garantii alla ei kuulu loomuliku kulumise märgid, mis on tingitud töötasapindade ja muude paigaldatud materjalide igapäevasest kasutamisest. Samuti ei hõlma garantii kahjustusi, mis on tekkinud majast või selle struktuurist tingitud liikumise või vajumise, materjalide pleekimise, looduslike materjalide omadustest tuleneva poorsuse, ebaõige hoolduse, kasutusjuhendite eiramise või muude asjaolude tõttu, mille üle Nordecosel puudub kontroll. See tähendab, et oluline on järgida kõiki hooldus- ja kasutusjuhiseid, et tagada teie töötasapindade ja muude materjalide pikaealisus ja säilimine.

Garantiipretensioonide lahendamine

Garantiipretensioonide esitamine on tehtud võimalikult lihtsaks ja mugavaks. Kui teil peaks tekkima garantii kehtivuse ajal mõni probleem, tuleks esmalt esitada pretensioon Nordecosele. Sellele järgnevalt võtame teiega ühendust, et kokku leppida sobiv aeg pretensiooni läbivaatamiseks. Võimalik, et palume teil saata meile fotod probleemsest kohast või detailist, et saaksime olukorra ulatusest paremini aru. Pärast probleemi põhjalikku hindamist pühendub Nordecos selle lahendamisele esimesel võimalusel, olenevalt probleemi keerukusest võib see aega võtta 1–6 nädalat.

Meie eesmärk on tagada, et iga klient oleks meie teenuse ja toodetega rahul. Garantiipretensioonide kiire ja tõhus lahendamine on osa meie pühendumusest pakkuda esmaklassilist klienditeenindust. Nordecos usub, et ainult läbimõeldud ja kvaliteetse teenuse pakkumisega saame tagada klientide rahulolu ja usalduse, mis on meie ettevõtte edu aluseks.

Kokkuvõttes, Nordecose kaheaastane garantii kajastab meie pühendumust kvaliteedile ja kliendirahulolule. Me väärtustame iga klienti ja püüdleme selle poole, et garantiiperioodil ilmnenud murede lahendamine oleks kiire, professionaalne ja võimalikult vähe ebamugavust tekitav. Nordecos on teie usaldusväärne partner, kes tagab, et teie valitud töötasapinnad ja muud materjalid vastavad kõrgeimatele standarditele nii kvaliteedi kui ka vastupidavuse osas.